Gabinet „Dobry Start” działa od 2011r. W tym czasie regularnie się rozwijałyśmy. Najpierw pani Asia zajmowała się tylko logopedią, następnie neurolopedią, potem doszedł biofeedback, później szeregi zasiliła pani Paulina oferując zajęcia z angielskiego, logopedii, terapii ręki. Na przestrzeni lat współpracujemy taże z innymi wspaniałymi specjalistami: psychologami, pedagogami, terapeutami, fizjoterapeutami. I chociaż może wydawać się, że to dużo około pół roku temu podjęłyśmy bardzo ważną decyzję: otwieramy przedszkole!

Dlaczego postawiłyśmy na przedszkole?

Przedszkole to przecież taki trudny temat. Wymaga dużo poświęcenia i dużo pracy. Dokładnie tak. Od kilku miesięcy bez przerwy przygotowujemy, dopinamy, spinamy, remontujemy i dopieszczamy nowe przedszkole „Dobry Start”, bo chcemy zaoferować Wam i Waszym dzieciom to, co mamy najlepszego: nasze doświadczenie, umiejętności oraz troskę.

Dlaczego „Dobry Start”?

Jeśli chodzi o nazwę – ona dokładnie pokazuje nasze zamiary. Chcemy, żeby dzieci miały jak najlepszy start w przyszłość. Wcześniej tylko przez zajęcia terapeutyczne, teraz również w przedszkolu. Zauważyłyśmy, że choć przedszkoli na rynku jest tak wiele to my mamy inne spojrzenie na to. Chcemy wprowadzić coś czego nie widzimy: pełną opiekę terapeutyczną. Prawdziwą ideę integracji. Połączenie kreatywnych pomysłów i lat doświadczenia. Rodzinną atmosferę. To wszystko chcemy zaoferować naszym podopiecznym i rodzicom.

Opieka terapeutyczna. Co to znaczy?

W naszym przedszkolu będą odbywały się zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju. Oprócz tego będziemy prowadzić zajęcia, które nie tylko nauczą dzieci treści programowych, ale pomogą też wykorzystać i rozwinąć ich pełen potencjał. Do zajęć wprowadzimy intensywną opiekę logo i neurologopedyczną, terapię ręki, zajęcia ruchowe, zajęcia rozwijające, podwójną porcję języka angielskiego i wiele innych rzeczy. No i oczywiście, mnóstwo dobrej zabawy!

Więcej szczegółów na http://www.dobrystart.tychy.pl/index.php/przedszkole-dobry-start/

Lub pod numerem telefonu: 500-173-975