W ostatnim artykule przybliżyłyśmy pomysł przedszkola i tego, co jest dla nas ważne. Dzisiaj chciałybyśmy zacząć przedstawiać postacie, które stoją za tym niełatwym, ale pełnym serca przedsięwzięciem. Na pierwszy ogień pani Joanna Gamrat – pedagog, oligofrenopedagog, logopeda i neurologopeda.

Pani Asia jest pedagogiem i logopedą od dwudziestu dwóch lat. Studia ukończyła w Instytucie Pedagogiki w Warszawie. Pomiędzy wieloma innymi kursami i szkoleniami w następnych latach także neurologopedię na Uniwersytecie Wrocławskim. Jest jedną z tych kobiet, które połączyły karierę z macierzyństwem, bo podczas studiów wychowywała przedszkolaka, który w przyszłości zostanie drugą siłą Gabinetu „Dobry Start” 😉

Od początku swojej kariery pani Asia pracuje z dziećmi – była logopedą i neurologopedą w wielu przedszkolach, ośrodkach, a od 2011 roku jest terapeutką także w „Dobrym Starcie”. Praca jest dla niej nie tylko czymś co robi na co dzień, ale także pasją. Zawsze powtarza, że nauka w jej zawodzie nigdy się nie kończy i chętnie szuka nowych publikacji, żeby poszerzyć swoje horyzonty. 

Jeśli chodzi o dzieci – pani Asia jest ich sojusznikiem i pełnym zrozumienia terapeutą. Na jej zajęciach zawsze panuje atmosfera sprzyjająca nauce: pełna skupienia, ale i uśmiechu. Zaskakujące jest jak bardzo stara się zrozumieć swoich podopiecznych. Traktuje ich z równym szacunkiem: nieważne czy mowa o niemowlaku, trzylatku czy dorosłym człowieku. Zawsze powtarza, że szacunek należy się każdemu, niezależnie od wieku. Jej pasja do sportu przekłada się na to, że pani Asia jest zawsze pełna energii i zapału do pracy, którymi zaraża najbardziej opornych na terapię uparciuchów. Niezależnie od godziny czy warunków pogodowych.

Jest doświadczonym pedagogiem i terapeutą, mamą dwójki dorosłych już dzieci oraz świadomą, pełną energii kobietą – nie ma więc wątpliwości, że była oczywistym wyborem na stanowisko Dyrektora Pedagogicznego w Niepublicznym Przedszkolu „Dobry Start”. Taka osoba zapewni, że Wasze dzieci będą miały zapewnione najwyższe standardy edukacyjne, pedagogiczne i terapeutyczne.