Święty Mikołaj zawitał do „Dobrego Startu”!

Od samego rana mieliśmy wyjątkowych gości. Elfy i Święty Mikołaj przyjechali w odwiedziny do Naszych podopiecznych. Zadbali o to, żeby dzieciaki się nie nudziły: były zabawy z chustą, magiczny tunel, przechodzenie pod liną, a nawet… najprawdziwszy śnieg! Dzieci były zachwycone.

 

 

Rodzice też nie mogli się nudzić. Mieliśmy przygotowany dla nich słodki kącik kawowy, ale nie było za dużo czasu na cappuccino, bo Elfy wciągnęły do zabawy także dorosłych!  Rodzice dzielnie wyginali śmiało ciało, dotrzymując tempa swoim pociechom.

 

 

Punktem kulminacyjnym była oczywiście wizyta gwiazdy – Świętego Mikołaja. Gość obdarował dzieciaki upominkami, wyściskał każdego milusińskiego i pstryknął zdjęcie z każdym – dużym i małym. Pani Asia i pani Paulina też musiały opowiedzieć czy były grzeczne.

 

 

Zabawa była przednia. Po raz kolejny nasza gabinetowa rodzina udowodniła, że nie tylko dzielnie pracujemy na zajęciach, ale potrafimy się wspaniale wspólnie bawić, spędzając niezapomniany czas z najmłodszymi.

 

 

Serdecznie zapraszamy Was do śledzenia naszych wydarzeń na Facebooku, bo tych z pewnością nie zabraknie w nadchodzącym roku!