Nasza Pani Kasia

Pani mgr Katarzyna Bojdoł jest nauczycielem nauczania wczesnoszkolnego z wychowaniem przedszkolnym oraz oligofrenopedagogiem. Już od najmłodszych lat przyglądała się mamie w pracy nauczyciela i poznawała wspaniałe aspekty tego zawodu.

W czasie studiów trenowała pracę z dziećmi realizując się w roli matki, ale również poprzez asystenturę dla chłopca z aspergerem, pomoc w nauce chłopcu z niedosłuchem wewnętrznym oraz chłopcu z afazją ruchową. Po studiach podjęła pracę w przedszkolu integracyjnym, gdzie wielokrotnie pomagała dzieciom uporać się z ich ograniczeniami. Dla Pani Kasi każde dziecko jest wyjątkowe i może nas wiele nauczyć o swoim świecie ( świat dziecka jest piękny, inspirujący i barwny), ale też o nas samych. Potrzeba tylko trochę skupienia nad tym co chce nam dziecko przekazać oraz jakie ma potrzeby i oczekiwania w stosunku do nas.

Pani Kasia jest osobą pogodną, energiczną oraz otwartą na świat i ludzi. Uważa, że każdemu powinno się dać szansę, a dobro okazywane innym wraca. Podstawą jej pracy jest cierpliwość i dostrzeganie najmniejszych sukcesów dzieci. Jest mamą dwójki dzieci, którym przekazała miłość do muzyki, tańca i sztuki. Swoją miłość do tańca i muzyki rozwijała już od najmłodszych lat kończąc różne kursy, tańcząc w młodzieżowej grupie tanecznej, w ludowym zespole pieśni i tańca oraz uczęszczając do Państwowej Szkoły Muzycznej do klasy fortepianu.