Pani Paulina śmieje się, że jest człowiekiem orkiestrą w Gabinecie „Dobry Start”. Jej zakres zajęć jest bardzo szeroki.
Przeznaczenie, powołanie i pasja odnalazły ją same bardzo szybko. W głębi duszy pani Paulina zawsze wiedziała, że praca z dziećmi to droga dla niej.

Jeszcze w trakcie studiów licencjackich (Uniwersytet Śląski, filologia angielska, specjalność język biznesu) w 2014 roku zaczęła studia na kierunku przygotowanie pedagogiczne. Zaraz po tym, w 2018, roku skończyła logopedię. W międzyczasie ukończyła kurs: terapia ręki II stopnia. Jest także trenerem biofeedback, a od stycznia – dyrektorem administracyjnym Niepublicznego Przedszkola „Dobry Start”.
Pacjentami i uczniami pani Pauliny są zarówno najmłodsi jak i dużo starsi. Prowadzi bowiem zajęcia konwersacyjne, często specjalistyczne, z języka angielskiego dla dorosłych. Przygotowuje młodzież do testów ósmoklasisty i do matury z angielskiego.
 
Poza tym, prowadzi terapie logopedyczna oraz zajęcia koncentracyjne. Do tego zajęcia z czytania i pisania – nieocenione w przygotowaniu szkolnym czy w przypadku dzieci np. z dysleksją czy niedosłuchem centralnym. Pani Paulina prześciga też samą siebie w wymyślaniu kolejnych ćwiczeń, zadań i prac na terapię ręki.
Jako dyrektor przedszkola chce skupić się na współtworzeniu z kadrą, dyrektor pedagogiczną i rodzicami miejsca, w którym dzieci będą mogły bezpiecznie rozwinąć pełnie swojego potencjału, a przy tym doskonale się bawić.
Pani Paulina nie zamierza jednak siedzieć tylko za biurkiem – chce aktywnie prowadzić przedszkole choćby przez zajęcia z angielskiego dla podopiecznych.
Wnosi świeżość i kreatywne pomysły połączone z uśmiechem i zrozumieniem, ale i dyscypliną. To jej definicja „Dobrego Startu”.